×

O NAS

Salę zabaw Cienam Fun- centrum dobrej zabawy stworzyliśmy stawiając sobie za cel malowanie uśmiechu na twarzach Waszych podopiecznych. Powstała ona z myślą o dzieciach w wieku 0-11 lat. W samym środku Świdnicy, w starym kinie Gdynia, na powierzchni ok. 1000 m2 zorganizowaliśmy miejsce, gdzie Wasze pociechy będą się nie tylko dobrze bawić ale i rozwijać. Czteropoziomowa konstrukcja połączona z parkiem trampolin i strefą malucha kryje wiele atrakcji o zróżnicowanych poziomach trudności. Dla najmłodszych dedykowane są suche baseny z kulkami, trampolina zabezpieczona siatkami oraz szeroki asortyment zabawek rozwijających zdolności manualne.

Dla samodzielnych dzieci powyżej 3 roku życia przeznaczyliśmy czterokondygnacyjny tor przeszkód. Pokonując kolejne poziomy konstrukcji mogą się one natknąć na tyrolkę, małpi gaj, ninja park, boisko czy strefę z armatkami pneumatycznymi . Szybki powrót na dół gwarantują ślizgawki : falowa, tubowa, spiralna, rolkowa czy zjazd pontonowy.. Dla niecierpliwych, którzy szybko chcą się znaleźć na najwyższym poziomie polecamy wieżę do wspinania – spider , która kończy się tuż obok strefy trampolin i ścianek wspinaczkowych.


Z uwagi na różne zainteresowania dzieci stworzyliśmy również strefę  piłkarzyków, strefę mulimedialną, oraz kącik do rysowania.

Nie zapomnieliśmy też o najważniejszym – organizacji przyjęć urodzinowych dla Waszych pociech.

Strefa Malucha

W trosce o naszych najmłodszych gości stworzyliśmy strefę do lat 3, w której maluchy mogą uczyć się bezpiecznie stawiać swoje pierwsze kroki, pokonywać przeszkody oraz zdobywać nowe umiejętności. Sala została wyposażona w miękką nawierzchnię aby żaden upadek nie był powodem do łez lecz zachętą do dalszego poznawania otoczenia. Specjalnie zabezpieczona trampolina pozwoli rozwijać umiejętności motoryczne Waszych pociech, a w basenie  z kulkami mogą One ćwiczyć równowagę i koordynację. Ogromne klocki pozwolą rozwijać wyobraźnię i kreatywność, a wspólne zabawy w domku czy w kuchni pozytywnie wpłyną na rozwój społeczny maluchów.

Strefa Rodzica

Uśmiech dzieci jest dla nas równie ważny jak spokój i komfort ich opiekunów, w tym celu zaprojektowaliśmy trzy strefy kawowe z widokiem na poszczególne atrakcje: strefę malucha, trampoliny i główną konstrukcję. Czas spędzony na naszej sali zabaw nie musi być tylko chwilą oczekiwania aż Wasze dzieci skończą zabawę. Polecamy relaks przy aromatycznej kawie i ciastku z naszej kawiarni oraz lekturę kolorowej prasy o zróżnicowanej tematyce lub książce . Nie zapomnieliśmy także o tych, którzy umilają sobie czas korzystając z internetu. Z tego powodu w całym obiekcie udostępniliśmy darmową sieć Wi-Fi.